SIK SORULAN SORULAR

* Ürün çeşitleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Özellikleri nelerdir?

Ürünlerimizi piknik ve bahçe tipi olmak üzere iki ana grupta toplayabiliriz.Bu iki grupta kendi içinde kömürlü ve LPG’li olarak ayrılır.

Ürünlerimiz 430 krom veya emayedir. Ürünlerimizin müşterinin kullanımını kolaylaştıran unsurları bulunmaktadır.

*Hedefleriniz arasında ızgara, mangal, barbekü ürün grubunuza yeni eklemek istediğiniz ürünler var mı?

Ürün yelpazemize yeni ekleyeceğimiz ürünler arasında sanayi tipi ve kapaklı mangallar bulunmaktadır.

*Izgara, mangal, barbekü ürün grubunuz içerisinde tüketicilerinizden en çok talep gören ürünleriniz hangileridir?

Ürünlerimiz arasında şu an en çok tercih edilen mangal 0601 kodlu LPG’li (tüplü) ve 1020 kodlu barbekü mangalımızdır. Bu sene çok tercih edilmeye başlayan bir üründe yanında koruma ve ızgara yükseltmeye yardımcı olan pervazlı dediğimiz mangallarımızdır.

*Bu sene ızgara, mangal, barbekü ürün grubunda trend olacak ürünler nelerdir?

Modern çizgimizden dolayı ‘bu sene’ olarak kısıtlamadan, yakın gelecekte bizce trend olacak mangallar yine tüplü , tekerlekli ve kapaklı olan mangal modellerimizdir.

*Tüketici memnuniyeti için ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz?

Ürünlerimiz konusunda müşterilerimizden gelen her türlü mesajı kesinlikle cevaplandırıyoruz. Herhangi bir sorun veya sıkıntı varsa kesinlikle çözümlendiriyoruz. İnsanlar verdikleri paranın karşılığını almak istiyor ve o yüzden sorular soruyorlar, aldıkları ürünle ilgili biz bunların hepsine tek tek cevap veriyoruz.

* Pazarda elde ettiğiniz başarılarınız ve hedefleriniz nelerdir?

Yakın zamanda ulusal bütün marketlerde yer alabilmek ve Türkiye’nin bütün illerinde satış bayimizin olmasını sağlamak istiyoruz , yurtdışındaki etkinliğimizi de artırmak istiyoruz.

* Sektör hakkında genel bir değerlendirme yapabilir misiniz?

Sektörümüz Türkiye’de hala küçük, en azından kömürlü mangal konusunda hala  bir çok ilde merdivenaltı diye tabir edilen yerlerde yapılmakta ve çok düşükk kalitede, insan sağlığını hiçe sayan imalatlar bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse tel ızgaralar hala kömürlü mangallarda bizim haricimizde bildiğim kadarı ile çinko kaplama yapılmaktadır. Gıda ile temas edecek ürünlerde çinko olmaması gerekir.Bu ızgaraların krom nikel kaplama olması gerekir . Dünyada bu şekilde, ama Türkiye’de para kazanmak ve ucuza üretmek için insan sağlığıı hiçe sayılabiliyor , denetimde yetersiz olunca ortaya bu şekilde bir durum çıkıyor .